bali gifts hervey bay qpang gift codes great xmas gifts for your girlfriend quiktrip gift card check balance tully's coffee coupons 2013 cool diy christmas gift ideas
İstanbul,Türkiye
TELEFON: 0212 321 05 21
GSM: 0532 713 56 00

Şehirler Arası Liftli Kamyon

EVDEN EVE ASANSÖR

TRANSYAYLA NAKLİYAT bünyesinde liftli taşımacılığa uygun olarak dizayn edilmiş ve son teknoloji kullanılarak donatılmış öz malı olan araçlar da bulundurmaktadır. Sektördeki yenilikleri hiç durmadan takip eden şirketimiz, liftli taşımacılık alanındaki gereksinimleri de son süratle yerine getirmekte ve bu alanda hizmet alan müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Yüklerinizi ister parsiyel taşımacılık, ister komple taşımacılık hizmetini kullanarak taşıtırken liftli taşımaya uygun araçlarımız sayesinde yükleriniz rahat, sorunsuz ve hızlı bir şekilde istediğiniz noktadan alınır ve göndermek istediğiniz noktaya sağlıklı bir şekilde transferi gerçekleşir.

Peki tüm bunları yaparken liftli taşıma nasıl en uygun maliyeti sağlar? Liftli taşıma imkanlarına sahip bir şirketle çalıştığınızda, insan gücüyle taşınamayacak kadar ağır olan yükleriniz araçlara yüklenirken veya varış noktasında araçlardan indirilirken vinç veya forklift kullanılma zorunluluğu ortadan kalkmış olur. Böylelikle vinç veya forklift kiralamak için bir ücret ödememiş olursunuz ve bu da taşıma maliyetlerinin düşmesini sağlar.

En uygun liftli taşıma hizmetini en kaliteli şekilde almak istiyorsanız 0212 321 05 21 – 0532 713 56 00 telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek siz de mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

Lift Transport

TRANSYAYLA NAKLİYAT also has its own vehicles equipped with state-of-the-art technology, designed for the lifted transportation. Our company, which continuously follows the innovations in the sector, fulfills the requirements in the field of lift transportation with the utmost speed and prioritizes the satisfaction of the customers receiving service in this field.

Our vehicles are transported using either partial transportation or complete transportation service, and our vehicles are transported to your destination easily and smoothly and smoothly.

So how do you provide the most cost-effective transport when doing all these things? When you work with a company with lift handling facilities, it is no longer necessary to use a crane or forklift when your cargoes that are too heavy to be carried by manpower are loaded onto vehicles or when they are lowered from vehicles at the destination. This means you don’t have to pay a fee for renting a crane or a forklift, which will reduce transport costs.

If you want to get the most suitable liftli transport service in the best way, you can contact us on 0212 321 05 21 – 0532 713 56 00 phone numbers and you can take our place among our happy customers.