dominos coupons free uk bienengift allergie hyposensibilisierung sunport parking albuquerque coupons five four clothing coupon code
İstanbul,Türkiye
TELEFON: 0212 321 05 21
GSM: 0532 713 56 00

REFERANSLARIMIZ

EVDEN EVE ASANSÖR

Referanslar

Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Vizyonumuz TRANS YAYLA NAKLİYAT Lojistik Grubu olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve bölgede hizmet sektöründe yer aldığımız markalarla ‘lider grup’ konumuna erişmektir.

 

Referanslar

TRANS YAYLA NAKLİYAT birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır.

Hedefi daima, üretken projeleri ve sistemleri hayata geçirerek uzun vadeli imkanlar yaratmaktı.

Geçici hiçbir işle uğraşmadı, her zaman şirketlerini kâr hedefinin ötesine taşıyıp kurumlaştırmak amacına yöneldi.

Global ekonomik toparlanma beklenenden daha iyi gerçekleşmiş ancak dünyada değişik toparlanma süreçleri ortaya çıkmıştır.

Gelişmiş ülkelerde daha yavaş bir iyileşme süreci gözlemlenmesine rağmen çoğu gelişmekte olan ülke güçlü bir büyüme dönemine girmiştir.

Küresel ekonomik düzen çok kutuplu bir yapıya dönüşmüştür.Bu yeni yapının içinde, Türkiye daha büyük ve daha aktif bir role sahip olmaya başlamıştır.

Küresel ölçekte en hızlı toparlanan ülkelerden biri olmamızdaki başlıca etken Türkiye’nin kararlılıkla uzun vadeli politikalar uygulamış olmasıdır.


Referanslar

Bu kapsamda, Grubumuzun vizyonuna uygun olan yeni yatırım olanaklarını değerlendirmeye devam edeceğiz.

Her türlü Nakliyat ve taşımacılık işlerinde size yardımcı olacak şekilde çalışmaktadır.

Firmamız evden eve taşımacılık yaparken eşyalarınızın zarar görmemesi için titizlik ile çalışır ve görevini olabileceğinin en iyisi ile yerine getirir.

Bizler işimizi müşteri memnuniyetine dayandırarak en iyi şekilde hizmet vermeye çalışırız.

Sizler bizden istek de bulunduğunuzda içinizin rahat olması için elimizden geleni en iyi şekilde yaparız.

Bundan sonra yapmanız gereken tek şey bizi telefonunuzdan arayarak referanslar ile taşıtmak istediğiniz ev, işyeri, fabrika vb. yerlere davet etmektir,

Referanslar

Grubumuz bütün işleri planlı ve projeli bir şekilde düşünerek yapılacaktır. Nakliye hizmeti sadece malın bir yerden diğer yere taşınması gibi düşünülmemelidir.

Yapılması gereken iş en titiz hali ile yapılmalıdır, ve bizler bunun hizmetini en iyi şekilde vermek için varız.

Bizler birçok hizmet ile birlikte %100 Müşteri Memnuniyeti için en iyi şekilde çalışırız Bunların yanı sıra Evden eve Depolama ve Lojistik Depolama gibi hizmetlerimiz vardır.

Bizler Profosyonel Kadromuz ile sizlere 7/24 referanslar ile Destek vererek ve Kaliteli Ambalajlama yaparak Eşyalarınızı en iyi şekilde gitmesi gereken yerden diğer yere güvenle taşırız.